Kontaktujte nás

Aktuality

09.05.2017 Poděkování za Vaši přízeň

Vážení klienti, milí přátelé,

za celou CK PETR´S bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši účast na lyžařských zájezdech a pobytech zprostředkovaných naší cestovní kanceláří, velmi si Vaší důvěry vážíme.

Věříme, že se nám snad podařilo splnit to, co je cílem naší činnosti a snažení, tj. zprostředkovat Vám lyžařský pobyt dle Vašich přání a požadavků a v případě potřeby Vám být k dispozici a postarat se o Vás, jak nejlépe umíme a jak nám to možnosti dovolí. Doufáme a těšíme se, že i příští zimu nám dáte příležitost se Vám věnovat.

Ještě jednou děkujeme za vydařenou zimní sezonu!

A protože tak trochu tušíme, že už se nemůžete dočkat, až zase vezmete hole do ruky, chtěli bychom Vás pozvat do golfového areálu Císařská louka v Praze 5. Bude se Vám věnovat zkušený golfový trenér a kolega Tomáš Polišenský, který Vám hole zapůjčí a vše ochotně vysvětlí.

Hlásit se můžete na našem emailu zajezdy@petrs.cz nebo telefonním čísle 608 712 833.

Zatím jsme pro Vás připravili následující termíny. V případě většího zájmu samozřejmě přidáme další!

- sobota 27.5.

- neděle 28.5.

- sobota 10.6.

- neděle 11.6.

- sobota 24.6.

- neděle 25.6.

- neděle 16.7.

- neděle 30.7.

Na recepci už Vám stačí si jen zakoupit golfové míčky na odpalování (1 košík=50 míčků za 100 Kč). A recepční Vás nasměrují ke golfovému trenérovi Tomáši Polišenskému.

Golfová lekce bude začínat vždy od 14h (v případě většího zájmu i od 15h a 16h), trvat 55min a stačí si vzít s sebou sportovní obuv, jakékoliv kalhoty nebo kraťasy mimo modrých jeansů a dobrou náladu:).

Těšíme se na Vás!

15.11.2016 PETR´S na Snow film festivalu v Brandýsu

 CK PETR´S na Snow film festivalu 22.10.2016 v Brandýsu nad Labem. 

DSC_0002DSC_0038DSC_0111DSC_0147

17.10.2016 Jak to tedy je s těmi lehátkovými autobusy!?

Z důvodu nevyjasněné legislativy v oblasti dopravy lehátkovými autobusy museli dopravci od tohoto typu přepravy ustoupit. Pouze matně tušíme, který ,,dobrák´´ mohl dát pokyn k natočení reportáže z letošního jara, která rozpoutala vášnivé debaty mezi všemožnými orgány jako jsou ministerstva, policie i nejrůznější odborníci na přepravu.

Nezbývá nám, nežli nové podmínky akceptovat. Nadále využíváme služeb dopravní společnosti Václav Vyskočil ze Sokolova, důvodem je dlouholetá zkušenost a řidiči, na které je spolehnutí.

Tomuto rozhodnutí předcházelo jednání s jinými dopravci, avšak po pečlivém zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli zachovat věrnost společnosti Vyskočil. Zkušení a znalí řidiči jsou pro nás důležitější, nežli o pár tisícovek nižší cena (kterou nabízeli někteří jiní dopravci a která se po přepočtu na osobu téměř neprojeví). Přiznáme také, že někteří dopravci nabízeli za stejných podmínek i luxusnější autobusy, nicméně bez zkušenosti s lyžařskými zájezdy do Alp, což nepovažujeme za šťastné. Zkrátka zvítězilo to, že společnost Vyskočil je pro nás seriózní partner, je u nás léty i nejrůznějšími situacemi opravdu důkladně prověřená a vozový park má spolehlivý.

V rámci možností se snažíme kompenzovat menší komfort jízdy v sedě tím, že snížíme kapacitu až o 8 míst, tj. vyndáme 2 řady sedadel. Zbylá sedadla se posunou a zvětší se tím rozteč mezi sedadly.

V případech, kdy se nepřihlásí dostatečný počet osob na dopravu pro vypravení celého autobusu, spolupracujeme, stejně jako vloni, s dopravní kanceláří Vegatour.

Cestování v sedě je samozřejmě méně pohodlné, ale troufáme si říci, že Francie za tento diskomfort určitě stojí.

  • Ubytování na sjezdovce, které je ve Francii naprosto běžné, se v Rakousku i v Itálii hledá hůře.
  • I nejmenší a tedy i nejlevnější lyžařská střediska ve Francii odpovídají počtem sjezdovek solidním oblastem v Rakousku a v Itálii.
  • Za poslední roky se ve Francii velmi zlepšila péče o sjezdové tratě.
  • Tradované stížnosti na neochotu Francouzů a špatné ubytování patří spíše k vděčným tématům debat ostřílených lyžařů nežli k reálné situaci. Protivného hostinského jsme i v Rakousku potkali bohužel několikrát.
  • Týdenní Francii často pořídíte za cenu 4 denního pobytu v Rakousku. Pravdou ale je, že v restauracích v Rakousku je výrazně levněji.
  • Týdenní dovolená přímo na sjezdovce je spíše odpočinek, kdežto kratší pobyt v Rakousku či Itálii s každodenním dojížděním se více podobá honičce za výkonem:) Nezmiňujeme týdenní pobyt v Rakousku, kde často po pár dnech není kde jezdit.
  • Itálie je jen o pár hodin blíž, nežli Francie.
  • Pro zarytého nepřítele sedačkového autobusu je zde stále možnost vlastní dopravy.
  • Kombinaci týdenní Francie a kratšího pobytu v Rakousku považujeme za ideální plán na zimu.

Zkrátka, Francii máme rádi bez ohledu na sedačky, lehátka či tradičně zmiňované nevrlé hostinské!

 

 

 

 

 

12.10.2016 Nový katalog - zahájen prodej lyžařských zájezdů pro zimní sezónu 16/17

Vážení návštěvníci našich webových stránek, drazí klienti, všichni nadšenci lyžování,

barevný podzim je v plném proudu a bílá zima na sebe jistě nenechá dlouho čekat...My tedy doufáme!

Nemohli jsme se dočkat, až Vám budeme moci říci radostnou novinu! Konečně pro Vás máme nový KATALOG zima 16/17! A ten se nám vydařil ještě více než ten loňský! V katalogu najdete široký výběr lyžařských zájezdů do Francie, Rakouska a Itálie. Můžete si vybrat z našich stálic mezi francouzskými středisky i ze zcela nových oblastí. Máme pro Vás nachystaných i spoustu akcí.

Jestli katalog ještě nedorazil do Vašich poštovních schránek, zavolejte nebo nám napište a my Vám ho velice rádi zašleme. Budeme potěšeni, když se rozhodnete navštívit nás přímo v kanceláři CK Petr´s, kde si můžete náš katalog vyzvednout.

Dále pro Vás aktualizujeme i nabídku lyžařských zájezdů na našich webových stránkách.

Ozvěte se nám, velice rádi Vám vytvoříme dovolenou přesně podle Vašich představ.

 

05.11.2013 Pohodlnější lyžování v Tignes

Lyžování v Tignes bude zase o něco pohodlnější! 

Ve francouzském lyžařském středisku Tignes se v nadcházející zimní sezóně 13-14 můžete těšit na novou kabinu Aeroski, která prošla během léta a podzimu celkovou rekonstrukcí. Demontáž původní kabinové lanovky probíhala během jara a začátkem léta. Ta byla nahrazena zbrusu novou stavbou horní i dolní stanice, mezi kterými bylo vztyčeno 16 robustních sloupů. Z části Tignes Le Lac, kde se nachází dolní stanice lanovky (2090m), přepraví do horní stanice na vrchol Tovière (2677m) cca 60 desetimístných kabin přibližně 3300 osob za hodinu. V nové kabině si během pětiminutové jízdy budete moci odpočinout v sedě. Předpokládané zprovoznění kabinové lanovky Aeroski je plánováno na konec listopadu.

Pokud nemáte lyžařský zájezd do Tignes ještě rezervovaný, můžete si vybrat ubytování zde. Neváhejte, místa v našich lehátkových autobusech ubývají!

 

img_3510 img_3512

Sdílejte stránku