Kontaktujte nás

Aktuality

07.09.2017 Katalog na zimní sezónu 2017/2018 je už k mání!

Vážení návštěvníci našich webových stránek, drazí klienti, všichni nadšenci lyžování,

léto už je pomalu u konce, děti míří zpátky do škol a my přicházíme s novým KATALOGEM zima 17/18! V katalogu najdete široký výběr lyžařských zájezdů do Francie, Rakouska a Itálie. Čekají na Vás stálice i zcela nové destinace. Nově jsme se zaměřili také na ubytování pro skupiny ve Francii. 

Více už neprozradíme, podívejte se sami :). 

Během těchto dnů by měl nový katalog dorazit do Vašich stránek. Pokud se tak nestane, zavolejte nebo napište a my Vám ho velice rádi zašleme. Kdykoli nás však můžete navštívit v kanceláři a nový katalog si vyzvednout. Budeme se na Vás těšit!

Dále pro Vás aktualizujeme i nabídku lyžařských zájezdů na našich webových stránkách.

Ozvěte se nám, velice rádi Vám vytvoříme dovolenou přesně podle Vašich představ.

09.05.2017 Poděkování za Vaši přízeň

Vážení klienti, milí přátelé,

za celou CK PETR´S bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši účast na lyžařských zájezdech a pobytech zprostředkovaných naší cestovní kanceláří, velmi si Vaší důvěry vážíme.

Věříme, že se nám snad podařilo splnit to, co je cílem naší činnosti a snažení, tj. zprostředkovat Vám lyžařský pobyt dle Vašich přání a požadavků a v případě potřeby Vám být k dispozici a postarat se o Vás, jak nejlépe umíme a jak nám to možnosti dovolí. Doufáme a těšíme se, že i příští zimu nám dáte příležitost se Vám věnovat.

Ještě jednou děkujeme za vydařenou zimní sezonu!

A protože tak trochu tušíme, že už se nemůžete dočkat, až zase vezmete hole do ruky, chtěli bychom Vás pozvat do golfového areálu Císařská louka v Praze 5. Bude se Vám věnovat zkušený golfový trenér a kolega Tomáš Polišenský, který Vám hole zapůjčí a vše ochotně vysvětlí.

Hlásit se můžete na našem emailu zajezdy@petrs.cz nebo telefonním čísle 608 712 833.

Zatím jsme pro Vás připravili následující termíny. V případě většího zájmu samozřejmě přidáme další!

- sobota 27.5.

- neděle 28.5.

- sobota 10.6.

- neděle 11.6.

- sobota 24.6.

- neděle 25.6.

- neděle 16.7.

- neděle 30.7.

Na recepci už Vám stačí si jen zakoupit golfové míčky na odpalování (1 košík=50 míčků za 100 Kč). A recepční Vás nasměrují ke golfovému trenérovi Tomáši Polišenskému.

Golfová lekce bude začínat vždy od 14h (v případě většího zájmu i od 15h a 16h), trvat 55min a stačí si vzít s sebou sportovní obuv, jakékoliv kalhoty nebo kraťasy mimo modrých jeansů a dobrou náladu:).

Těšíme se na Vás!

15.11.2016 PETR´S na Snow film festivalu v Brandýsu

 CK PETR´S na Snow film festivalu 22.10.2016 v Brandýsu nad Labem. 

DSC_0002DSC_0038DSC_0111DSC_0147

17.10.2016 Jak to tedy je s těmi lehátkovými autobusy!?

Z důvodu nevyjasněné legislativy v oblasti dopravy lehátkovými autobusy museli dopravci od tohoto typu přepravy ustoupit. Pouze matně tušíme, který ,,dobrák´´ mohl dát pokyn k natočení reportáže z letošního jara, která rozpoutala vášnivé debaty mezi všemožnými orgány jako jsou ministerstva, policie i nejrůznější odborníci na přepravu.

Nezbývá nám, nežli nové podmínky akceptovat. Nadále využíváme služeb dopravní společnosti Václav Vyskočil ze Sokolova, důvodem je dlouholetá zkušenost a řidiči, na které je spolehnutí.

Tomuto rozhodnutí předcházelo jednání s jinými dopravci, avšak po pečlivém zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli zachovat věrnost společnosti Vyskočil. Zkušení a znalí řidiči jsou pro nás důležitější, nežli o pár tisícovek nižší cena (kterou nabízeli někteří jiní dopravci a která se po přepočtu na osobu téměř neprojeví). Přiznáme také, že někteří dopravci nabízeli za stejných podmínek i luxusnější autobusy, nicméně bez zkušenosti s lyžařskými zájezdy do Alp, což nepovažujeme za šťastné. Zkrátka zvítězilo to, že společnost Vyskočil je pro nás seriózní partner, je u nás léty i nejrůznějšími situacemi opravdu důkladně prověřená a vozový park má spolehlivý.

V rámci možností se snažíme kompenzovat menší komfort jízdy v sedě tím, že snížíme kapacitu až o 8 míst, tj. vyndáme 2 řady sedadel. Zbylá sedadla se posunou a zvětší se tím rozteč mezi sedadly.

V případech, kdy se nepřihlásí dostatečný počet osob na dopravu pro vypravení celého autobusu, spolupracujeme, stejně jako vloni, s dopravní kanceláří Vegatour.

Cestování v sedě je samozřejmě méně pohodlné, ale troufáme si říci, že Francie za tento diskomfort určitě stojí.

  • Ubytování na sjezdovce, které je ve Francii naprosto běžné, se v Rakousku i v Itálii hledá hůře.
  • I nejmenší a tedy i nejlevnější lyžařská střediska ve Francii odpovídají počtem sjezdovek solidním oblastem v Rakousku a v Itálii.
  • Za poslední roky se ve Francii velmi zlepšila péče o sjezdové tratě.
  • Tradované stížnosti na neochotu Francouzů a špatné ubytování patří spíše k vděčným tématům debat ostřílených lyžařů nežli k reálné situaci. Protivného hostinského jsme i v Rakousku potkali bohužel několikrát.
  • Týdenní Francii často pořídíte za cenu 4 denního pobytu v Rakousku. Pravdou ale je, že v restauracích v Rakousku je výrazně levněji.
  • Týdenní dovolená přímo na sjezdovce je spíše odpočinek, kdežto kratší pobyt v Rakousku či Itálii s každodenním dojížděním se více podobá honičce za výkonem:) Nezmiňujeme týdenní pobyt v Rakousku, kde často po pár dnech není kde jezdit.
  • Itálie je jen o pár hodin blíž, nežli Francie.
  • Pro zarytého nepřítele sedačkového autobusu je zde stále možnost vlastní dopravy.
  • Kombinaci týdenní Francie a kratšího pobytu v Rakousku považujeme za ideální plán na zimu.

Zkrátka, Francii máme rádi bez ohledu na sedačky, lehátka či tradičně zmiňované nevrlé hostinské!

 

 

 

 

 

05.11.2013 Pohodlnější lyžování v Tignes

Lyžování v Tignes bude zase o něco pohodlnější! 

Ve francouzském lyžařském středisku Tignes se v nadcházející zimní sezóně 13-14 můžete těšit na novou kabinu Aeroski, která prošla během léta a podzimu celkovou rekonstrukcí. Demontáž původní kabinové lanovky probíhala během jara a začátkem léta. Ta byla nahrazena zbrusu novou stavbou horní i dolní stanice, mezi kterými bylo vztyčeno 16 robustních sloupů. Z části Tignes Le Lac, kde se nachází dolní stanice lanovky (2090m), přepraví do horní stanice na vrchol Tovière (2677m) cca 60 desetimístných kabin přibližně 3300 osob za hodinu. V nové kabině si během pětiminutové jízdy budete moci odpočinout v sedě. Předpokládané zprovoznění kabinové lanovky Aeroski je plánováno na konec listopadu.

Pokud nemáte lyžařský zájezd do Tignes ještě rezervovaný, můžete si vybrat ubytování zde. Neváhejte, místa v našich lehátkových autobusech ubývají!

 

img_3510 img_3512

Sdílejte stránku