Kontaktujte nás

Les 2 Alpes

17 47 20 12

Lyžařské středisko Les Deux Alpes nebo také Les 2 Alpes je vyhledávaným místem pro zimní lyžařskou dovolenou ve francouzských Alpách a spolu s Chamonix patří mezi nejstarší lyžařská střediska ve Francii. Samotné středisko se nachází v nadmořské výšce 1650m a název 2 Alpy může trochu napovědět, že se rozprostírá mezi dvě vesničky - Venosc a Mont-de-Lans. Upravované a široké sjezdovky, které jsou pro lyžování ve francouzských Alpách typické se rozprostírají na ploše 417 hektarů. Na více jak 220 km sjezdovek zajišťuje sníh mimo jiné více jak 200 sněhových děl. Lyžařské středisko Les 2 Alpes je jedno z mála, které disponuje sjízdným ledovcem a proto Vás určitě nepřekvapí fakt, že Vás lanovky a vleky vyvezou až do nadmořské výšky 3600m.Vyznavači volných terénů by neměli vynechat freeridovou oblast La Grave. Můžete se těšit také na výborně upravený snowpark.

Nadmořská výška ubytování 1650 m
Nadmořská výška vleků 1280 - 3400 m
GPS souřadnice 45° 0' 47.2'', 6° 7' 33.5''
Délka sjezdovek 225 km
Počet lanovek a vleků 47
Běžecké tratě 25 km
Vzdálenost od ČR 1200 km

Lyžařské zájezdy | Les 2 Alpes

Obecné rezidence

Obecné rezidence

V lyžařském středisku Les 2 Alpes Vám nabízíme ubytování v obecných rezidencích v blízkosti centra a na dosah lanovek a vleků. V rezidencích Meijotel, Plein Sud, Tyrol, Vallee Blanche atd. jsou k dispozici ministudia pro 2 osoby, studia pro 4 osoby nebo apartmány pro 6 osob. Studia a apartmány se…

L´Ours Blanc

L´Ours Blanc

Nová rezidence L´Ours Blanc s vnitřním bazénem má dobrou polohu v centru střediska Les 2 Alpes. Nachází se nedaleko sjezdovky a k lanovce Le Diable je to 250m. Vstup do bazénu je zdarma, vstup do sauny a páry je za příplatek. K dispozici jsou apartmány pro 4, 6 až 8 osob. Apartmány se mohou lišit…

Chalet Leslie Alpen

Chalet Leslie Alpen

Dva luxusní a moderně vybavené a prostorné chalety pro 12 osob. Mají vlastní saunu, vířivku a tureckou lázeň hammam. Útulnou atmosféru dotváří vytápění krbovými kamny. Nacházejí se cca 50 metrů od sjezdovky.

Více o lyžařském středisku | Les 2 Alpes

  • snowpark 2 ALPES – zdarma na skipas (3 vleky, U-rampa 6,5 m x 140 m U-rampa pro začátečníky, více než 30 skoků, boardercross, slope style...)
  • oblíbené freeridové zóny - La Fée, Chalance nebo Bellecombes
  • lyžování v oblasti La Grave za příplatek 20€/týden – spojení rolbou denně 10h – 13h (dle počasí)
  • autobus do ADH cca 11€/os./zpáteční

Po lyžování:

  • bazén La Croisette – venkovní vyhřívaný bazén (25 m) se skipasem zdarma, sauna se skipasem 9€/os./hod., vířivka 9€/os./hod.
  • lety helikoptérou, paragliding, speedriding, ježdění na sněžném skůtru, atd.

Fotogalerie | Les 2 Alpes

Mapa lyžařského střediska | Les 2 Alpes

Sdílejte stránku