Kontaktujte nás

Folgarida-Marilleva

0 15 13 4

Spojené areály Folgarida a Marilleva leží v údolí Val di Sole v italském regionu Trentino hned vedle své slavnější sousedky - Madonny di Campiglio. Areály jsou propojeny lanovkami, takže můžete z Folgaridy/Marillevy přejet přes Madonnu di Campiglio až do vzdálenějšího Pinzola bez nutnosti sundat lyže z nohou (v případě zakoupení rozšíření skipasu). Val di Sole v překladu znamená slunečné údolí a ve spojení s dostatkem sněhu představuje ideální lokalitu pro lyžaře. Celá oblast nabízí vhodné podmínky nejen lyžařům, ale i bruslařům, milovníkům lezení na zamrzlé vodopády, a příznivcům výletů na sněžnicích v zasněžené romantické přírodě v národním parku Stilfserjoch. K odpočinku po lyžování dobře poslouží nedaleké termální centrum Péjo Terme.

Nadmořská výška ubytování 740 m - 1000 m
Nadmořská výška vleků 900 m – 2180 m
GPS souřadnice 46° 18' 56.1'', 10° 48' 41.7''
Délka sjezdovek 53 km
Počet lanovek a vleků 26
Běžecké tratě 26 km
Vzdálenost od ČR 760 km

Lyžařské zájezdy | Folgarida-Marilleva

Rezidence Kristall

Rezidence Kristall

Rezidence se nachází v části střediska Marilleva 900, cca 100 metrů od lanovky. V budově se nachází recepce a restaurace.

Hotel Pangrazzi

Hotel Pangrazzi

Hotel Pangrazzi, který se nachází v obci Fucine, je již od počátku 20.stol. spojen s rodinou Pangrazzi. V komplexu hotelu můžete najít wellness s krytým bazénem a několika druhy saun, lyžárnu, lobby s krbem i bezplatné parkoviště.  Lyžařské středisko je od hotelu vzdálené cca 7 km. Můžete však…

Hotel Vittoria

Hotel Vittoria

Tento hotel s výhledem na pohoří Brenta Dolomity je vzdálen cca 4 km od sjezdovky a nabízí wellness centrum, panoramatickou sluneční terasu, restauraci a bezplatné Wi-Fi připojení.

Hotel Aurora

Hotel Aurora

Hotel Aurora leží na klidném místě s panoramatickým výhledem v obci Monclassico, přímo před vlakovým nádražím, a nabízí parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem a koberci. Jeho součástí je také soukromý park.

Aurora se nachází v samém srdci údolí Val di Sole a je ideálním výchozím…

Obecné rezidence Marilleva 1400

Obecné rezidence Marilleva 1400

Moderní a pohodlné apartmány nacházející se v těsné blízkosti sjezdovek. Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout a TV, některé mají i balkon. 

Fotogalerie | Folgarida-Marilleva

Mapa lyžařského střediska | Folgarida-Marilleva

Sdílejte stránku