Kontaktujte nás

Adamello Ski

0 10 16 6

Vysoko položený průsmyk Passo Tonale s hotelovým městem a níže položené městečka Ponte di Legno a Temu tvoří lyžařské středisko Adamello Ski s rovnými 100 km sjezdovek. Díky rozmanitosti celého střediska si na své přijdou všichni lyžaři a snowboardisté: od dětí a začátečníků, až po velmi zdatné a sportovní lyžaře.

Nad průsmykem Tonale se nachází ledovec Presena s velmi pěknou sjezdovkou Paradiso, na níž vás vyveze nová kabinová lanovka.

Nadmořská výška ubytování 1100 m - 1880 m
Nadmořská výška vleků 1100 m - 3069 m
GPS souřadnice 46° 15' 29.9'', 10° 34' 50.9''
Délka sjezdovek 100 km
Počet lanovek a vleků 30
Běžecké tratě 43 km
Vzdálenost od ČR 780 km

Lyžařské zájezdy | Adamello Ski

Rezidence Adamello Resort

Rezidence Adamello Resort

Moderní rezidence v Ponte di Legno v těsné blízkosti sjezdovek a lanovek (cca 100 m), centrum Ponte di Legno cca 500 m. V rezidence naleznete recepci, bar, wellness (za poplatek) a společenskou místnost.

 

Rezidence Club Ponte di Legno

Rezidence Club Ponte di Legno

Moderní a hezké apartmány v blízkosti lanovek (cca 150 m) i centra města Ponte di Legno (cca 300 m). Rezidence je vybavena dětským koutkem, WiFi internetovým připojením, lyžárnou s vyhříváním na lyžařské boty, prádelnou, barem, recepcí a výtahy. V budově naleznete také wellness centrum, restaurant…

Rezidence TOP

Rezidence TOP

Rezidence TOP se nachází v Passo Tonale přímo u sjezdovky. Ubytovat se zde můžete v apartmánech pro 4 až 5 a 4 až 6 osob. V rezidenci naleznete: recepci, čítárnu, bar, internet point, bazén, posilovna, solárium, sauna, úschovna lyží, garáž (za příplatek), venkovní nehlídané parkoviště.

Bazén je…

Hotel Casa Alpina P. Pavoniani

Hotel Casa Alpina P. Pavoniani

Casa Alpina P. Pavoniani se nachází 1,6 km od lyžařského střediska Valbione v obci Ponte di Legno a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Hotel má terasu s výhledem na hory a bar, kam si můžete zajít na skleničku.

Mapa lyžařského střediska | Adamello Ski

Sdílejte stránku