Kontaktujte nás

Gastein

17 65 118 8

Údolí Gasteinertal se skládá ze čtyř částí: Dorfgastein, Bad Hofgastein, Bad Gastein a Sportgastein. Celá oblast nabízí skvělou zimní dovolenou v podobě mnoha lyžařských sjezdovek, ale také odpočinku ve zdejších termálních lázních. Nachází se zde různé lyžařské tratě ve výšce od 850 m. n. m. až do 2686 m. n. m. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. V údolí je celkem 50 lyžařských vleků a lanovek, které nabízí krásný výhled na vrcholky Alp. Přímo na sjezdovce se nachází špičková restaurace Angertal 1 180, kde mohou hosté sledovat kuchaře při přípravě salátů, těstovin, pizzy či specialit z místního hovězího masa.  Toto lyžařské středisko je primárně známé svými léčivými a uklidňujícími termálními prameny. Po náročném lyžování můžete navštívit moderní termální centrum v Bad Hofgasteinu včetně venkovního bazénu s panoramatem okolních hor anebo skutečné skalní lázně v Bad Gasteinu. Jak si nejlépe odpočinout a nabrat síly než v teple sauny či v horké lázni?

Nadmořská výška ubytování 1000 m
Nadmořská výška vleků 843-2686 m
GPS souřadnice 47° 0' 0.0'', 13° 0' 0.0''
Délka sjezdovek 208 km
Počet lanovek a vleků 50
Běžecké tratě 45 km
Vzdálenost od ČR 460 km

Lyžařské zájezdy | Gastein

Penzion Franziska

Penzion Franziska

Rodinný penzion Franziska se nachází v lázeňském středisku Badgastein. Nachází se ve vzdálenosti cca 3,5 km od sjezdovky, na kterou Vás dopraví skibus zdarma (do 100m od penzionu). Penzion nabízí zdarma wifi připojení, společenskou místnost a také vlastní bazén.

Apartmány Kaiser Franz

Apartmány Kaiser Franz

Apartmány Kaiser Franz se nachází na pěší zóně v oblasti Bad Hofgastein vzdálené do cca 1km od sjezdovky a nedalekých termálních lázní.  Přímo u hotelu staví skibus, který Vás bezplatně odveze k lanovce a poté zpět do hotelu.  Všechny apartmány mají dřevěný nábytek, plně vybavenou kuchyň krásný…

Fotogalerie | Gastein

Mapa lyžařského střediska | Gastein

Sdílejte stránku