Kontaktujte nás

Valmorel

22 38 17 8

Lyžařské středisko Valmorel nabízí skromnou a přátelskou atmosférou. Většina lyžařů ocení široké carvingové sjezdy beze stromů s příjemným manšestrem. Na 160 km sjezdovek dokonale uspokojí své lyžařské potřeby začátečníci i ti nejnáročnější lyžaři. Středisko Valmorel sice není tak velké, jako sousední Les Trois Valées (3 údolí), ale díky své poloze a cenám za ubytování je dostupnou a příjemnou variantou. Středisko je propojené sítí lanovek i sjezdovek se sousedním lyžařským střediskem Saint Francois Longchamp. Společně tvoří areál Grand Domaine. Severní svahy slibují dobrou kvalitu sněhu a dlouhou trvanlivost. Obě střediska jsou obklopena horskými masivy Créve - Tete (2341 m n.m.), Niélard (2559 m n.m.) a Cheval Noir (2832 m n.m.). Výhled na Mont Blanc potěší každého sportovce.

Valmorel má malebný ráz horské vesničky. Dřevěné apartmány, ke kterým dojedete klidně až na lyžích, krásně dokreslují půvabnou krajinu.

Nabídka freeridového vyžití od La Lauziére ke stanici Madeleine je především pro zkušené lyžaře a snowboardisty. Pro milovníky snowboardingu je k dispozici také snowpark a boardercross. Vyšší pasáže střediska nabízí překrásné výhledy na okolní Savojské Alpy. Běžkaři i pěší mohou využít tratí různých náročností kolem Cheval Noir, které probíhají téměř po celé své délce ve stejné výšce.

Nadmořská výška ubytování 1400 m
Nadmořská výška vleků 1250-2550 m
GPS souřadnice 45° 27' 41.8'', 6° 26' 36.7''
Délka sjezdovek 160 km
Počet lanovek a vleků 50
Běžecké tratě 60 km
Vzdálenost od ČR 1100 km

Lyžařské zájezdy | Valmorel

Rezidence CGH La Grange aux Fees

Rezidence CGH La Grange aux Fees

Rezidence CGH La Grange aux Fees jsou vybudovány v typické savojském stylu a nacházejí se v samém srdci střediska Valmorel. Po lyžovačce si můžete užívat krásný slunečný výhled na hory Tarentaise přímo z vašeho balkónu. Strávíte zde nezapomenutelné chvíle v autentickém prostředí. Ideální destinace…

Více o lyžařském středisku | Valmorel

  • Ubytování v malebné horské vesničce
  • Rozsáhlý klidný areál

Fotogalerie | Valmorel

Mapa lyžařského střediska | Valmorel

Sdílejte stránku