Kontaktujte nás

Saint Francois Longchamp

22 38 17 8

Lyžařské středisko Saint Francois Longchamp se nachází v oblasti Grande Domaine, která disponuje 160 kilometry sjezdovek v nadmořské výšce 1250 - 2550 metrů. Zaujímá tak 5. místo mezi největšími lyžařskými středisky v Savojských Alpách. Středisko je propojené sítí lanovek i sjezdovek se sousední lyžařským střediskem Valmorel. Společně tvoří areál Grand Domaine. Obě střediska jsou obklopena horskými masivy Créve - Tete (2341 m n.m.), Niélard (2559 m n.m.) a Cheval Noir (2832 m n.m.). Výhled na Mont Blanc potěší každého sportovce.

Nabídka freeridového vyžití od La Lauziére ke stanici Madeleine je především pro zkušené lyžaře a snowboardisty. Pro milovníky snowboardingu je k dispozici také snowpark a boardercross. Vyšší pasáže střediska nabízí překrásné výhledy na okolní Savojské Alpy. Běžkaři i pěší mohou využít tratí různých náročností kolem Cheval Noir, které probíhají téměř po celé své délce ve stejné výšce.

Nadmořská výška ubytování 1400 m
Nadmořská výška vleků 1250-2550 m
GPS souřadnice 45° 25' 4.7'', 6° 21' 51.3''
Délka sjezdovek 160 km
Počet lanovek a vleků 50
Běžecké tratě 60 km
Vzdálenost od ČR 1100 km

Lyžařské zájezdy | Saint Francois Longchamp

Obecné rezidence St. Francois Longchamp

Obecné rezidence St. Francois Longchamp

Ubytování v obecných rezidencích v St. Francois Longchamp se nachází v malebném údolí. V nabídce jsou studia pro 4-6 osob. Velmi rádi Vám nabídneme individuální poptávku. V blízkosti nabízených ubytovacích kapacit jsou obchody, půjčovny, restaurace, bary a infocentrum. Studia a apartmány se mohou…

Fotogalerie | Saint Francois Longchamp

Mapa lyžařského střediska | Saint Francois Longchamp

Sdílejte stránku